UKS Avatar

„Rowerowy Dzień dziecka o Puchar Burmistrza Miasta Pszczyna”

12 Cze

Czas na podsumowanie pierwszej imprezy organizowanej przez „Nasze” stowarzyszenie. Jak już wcześniej komunikowaliśmy pogoda spisała się na medal, zresztą wszyscy spisali się na medal: dziękujemy wszystkim dzieciakom za przybycie, ponad 50 maluchów walczyło na trasie zawodów o swój być może pierwszy medal, starszym dzieciakom i ich rodzinom za udział i moc kibicowania, ogółem ponad 120 uczestników  przybyło sprawdzić swoje siły na rowerze. Dziękujemy wolontariuszom za pomoc oraz zabezpieczenie trasy, paniom z biura zawodów, prezesowi Śląskiego Związku Kolarskiego panu Rafałowi Makowskiemu za przybycie oraz przeprowadzenie zawodów, panu Jackowi Kobylińskiemu za przekaz informacji podczas zawodów i zachęcanie do kibicowania, przedstawicielom władz pszczyńskich za współorganizacje zawodów, pracownikom MORiS Pszczyna, pilotowi zawodów panu Karolowi Anderko, za czuwanie nad bezpieczeństwem podczas pilotowania czoła peletonu!.  A przede wszystkim chcielibyśmy podziękować sponsorom, bez których takie zawody nie mogłyby się odbyć: Sponsor główny Firma „MARTES SPORT”, partnerzy: Bank Zachodni BZ WBK, Jafi Sport, Piekarnia Vito, Optyk Karolina, Usługi dźwigowe Czorny, Trans Krusz, Marmur Dulemba, Auto Komis Foks, Firma budowlana Budmur. Dziękujemy!

Wyniki: klasyfikacja_koncowa_pszczyna10062018