Podobne wpisy
Hubert Blokesz Mistrzem Polski!
Kolejny medal w kolekcji naszego klubu.
Mistrzowie, wicemistrzowie i brązowi medaliści Mistrzostw Polski – kolarze UKS Avatar Silesia Team Kobielice
Wspomniane starty to wyróżnienie dla naszych zawodników oraz trenerów i dowód na to, że pasja, ciężka praca i wiara w młodych kolarzy mogą zmienić oblicze młodzieżowego kolarstwa. Razem tworzymy historię!
3 Brązowe medale Mistrzostw Śląska w wyścigu ze startu wspólnego!
26. Maja w miejscowości Połomnia odbyły się Mistrzostwa Śląska ze startu wspólnego. Brązowe medale zdobyli: kategoria żak Dawid Szulik, kategoria żakinia Agata Sekta, kategoria Juniorka Młodsza Agnieszka Bolenda. Gratulujemy! Pełna relacja dostępna na naszym profilu:
Z wizytą u przedszkolaków w Kobielicach
Trener Rafał Sekta wraz z córką Martą odwiedzili przedszkolaków w Kobielicach z krótkim „wykładem” o bezpieczeństwie na rowerze.
Mikołaj Szulik, Mistrzem Śląska ze startu wspólnego!
W Koziegłowach na wymagającej trasie odbyły się zawody rangi Mistrzostw Śląska. W Sobotę w konkurencji Jazda ind. na czas Mikołaj zajął 5 miejsce open i Brązowy medal Mistrza Śląska tuż za nim na 4 miejscu na Śląsku i 8 miejscu open uplasował się Dawid Sekta. W Niedzielę w wyścigu ze startu wspólnego Mikołaj nie pozostawił…
Obóz kolarski w Chorwacji
Chorwacja przywitała i żegna nas pięknym słońcem. Każda grupa wykonała bardzo ciężką pracę, wierzymy że zaprocentuje ona podczas pierwszego startu w sezonie szosowym 2022.