UKS Avatar

XIV Kryterium kolarskie w Imielinie oraz V Memoriał Im. Stanisława Szozdy w Prudniku

09 Wrz

W ten weekend nasi kolarze brali udział w 2 wyścigach.

W Sobotę w Imielinie najwyższy stopień podium zajął Mikołaj Szulik zwyciężając w kategorii młodzik, 11 miejsce dla Dawida Sekty. W kategorii żak 12 miejsce zajął Kuba Matula. Wśród dzieci szkolnych 3 miejsce dla Łukasza Rutkowskiego.

W Niedzielę w Prudniku 2 zwycięstwo w ten weekend dla Mikołaja Szulika, cieszy tym bardziej że Mikołaj tym zwycięstwem powrócił na pozycję lidera z generalnej klasyfikacji Śląskiego Challenge. 9 miejsce w tej samej kategorii zajął Dawid Sekta. W kategorii szkółki kolarskie debiut Łukasza Rutkowskiego na rowerze szosowym i od razu bardzo dobre 12 miejsce, jego o rok starszy kolega Kuba Matula otarł się o podium i zajął 6 miejsce. Brawo

I Kolarskie Kryterium o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kobielicach

18 Cze

Kolejny udany wyścig, tym bardziej że to wyścig organizowany przez nasze stowarzyszenie : )

Gratulujemy!

„Rowerowy Dzień dziecka o Puchar Burmistrza Miasta Pszczyna”

12 Cze

Czas na podsumowanie pierwszej imprezy organizowanej przez „Nasze” stowarzyszenie. Jak już wcześniej komunikowaliśmy pogoda spisała się na medal, zresztą wszyscy spisali się na medal: dziękujemy wszystkim dzieciakom za przybycie, ponad 50 maluchów walczyło na trasie zawodów o swój być może pierwszy medal, starszym dzieciakom i ich rodzinom za udział i moc kibicowania, ogółem ponad 120 uczestników  przybyło sprawdzić swoje siły na rowerze. Dziękujemy wolontariuszom za pomoc oraz zabezpieczenie trasy, paniom z biura zawodów, prezesowi Śląskiego Związku Kolarskiego panu Rafałowi Makowskiemu za przybycie oraz przeprowadzenie zawodów, panu Jackowi Kobylińskiemu za przekaz informacji podczas zawodów i zachęcanie do kibicowania, przedstawicielom władz pszczyńskich za współorganizacje zawodów, pracownikom MORiS Pszczyna, pilotowi zawodów panu Karolowi Anderko, za czuwanie nad bezpieczeństwem podczas pilotowania czoła peletonu!.  A przede wszystkim chcielibyśmy podziękować sponsorom, bez których takie zawody nie mogłyby się odbyć: Sponsor główny Firma „MARTES SPORT”, partnerzy: Bank Zachodni BZ WBK, Jafi Sport, Piekarnia Vito, Optyk Karolina, Usługi dźwigowe Czorny, Trans Krusz, Marmur Dulemba, Auto Komis Foks, Firma budowlana Budmur. Dziękujemy!

Wyniki: klasyfikacja_koncowa_pszczyna10062018

Mikołaj Szulik, Mistrzem Śląska ze startu wspólnego!

11 Cze

W Koziegłowach na wymagającej trasie odbyły się zawody rangi Mistrzostw Śląska. W Sobotę w konkurencji Jazda ind. na czas Mikołaj zajął 5 miejsce open i Brązowy medal Mistrza Śląska tuż za nim na 4 miejscu na Śląsku i 8 miejscu open uplasował się Dawid Sekta. W Niedzielę w wyścigu ze startu wspólnego Mikołaj nie pozostawił cienia wątpliwości, pewnie zwyciężył zdobywając złoto, Dawid po problemach na finiszu ostatecznie uplasował się na 30 miejscu. Gratulujemy!

46. Międzynarodowy wyścig kolarski Grand Prix Częstochowy.

06 Maj

Nasze dzieciaki ciężko trenują aby iść w ślady starszych kolegów, którzy znów pokazali swój pazur i walkę do samego końca. Tym razem na kryterium w Częstochowie Mikołaj Szulik po ataku solowym na ostatniej rundzie, linie mety przekroczył z uniesionymi rękoma w geście zwycięstwa. Dawid Sekta niestety miał problemy z łańcuchem i uplasował się na 17 pozycji ale brawa za walkę do końca. Do 3 razy sztuka Dawid : )