Podobne wpisy
Bartosz Łyżwa ścigał się w Belgii
Bartosz Łyżwa razem z kolegami z reprezentacji Polski wziął udział w wyścigu kolarskim w Belgi.
3 Brązowe medale Mistrzostw Śląska w wyścigu ze startu wspólnego!
26. Maja w miejscowości Połomnia odbyły się Mistrzostwa Śląska ze startu wspólnego. Brązowe medale zdobyli: kategoria żak Dawid Szulik, kategoria żakinia Agata Sekta, kategoria Juniorka Młodsza Agnieszka Bolenda. Gratulujemy! Pełna relacja dostępna na naszym profilu:
Pierwsze starty naszych Wentylków w tym sezonie.
Pierwszy szosowo-terenowy weekend bardzo udany dla naszych Wentylków.
Z wizytą u przedszkolaków w Kobielicach
Trener Rafał Sekta wraz z córką Martą odwiedzili przedszkolaków w Kobielicach z krótkim „wykładem” o bezpieczeństwie na rowerze.
Dzień Dziecka w Suszcu z UKS Avatar
Oj działo się wczoraj na terenie Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu gdzie zorganizowano Dzień Dziecka.
Na uczestników czekało wiele atrakcji, nie zabrakło też akcentu sportu.
II Kryterium kolarskie w Kobielicach o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kobielicach.
Po raz drugi mieliśmy przyjemność organizować przy wsparciu Gminy Suszec wyścig pod nazwą ” II Kolarskie Kryterium o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kobielicach” Dziękujemy wszystkim osobom które wsparły nasz Projekt. Pełna relacja na naszym fanpage: