Rywalizowali w śniegu i błocie o Mistrzostwo Rydułtów w kolarstwie górskim i przełajowym.

Judyta, Marta, Julia, Emilia, Bartosz, Kamil, Bartek, Marlena i Oliwia stawili się w niedzielne przed południe na starcie Otwartych Mistrzostwa Rydułtów w kolarstwie górskim i przełajowym, których organizatorem był Rydułtowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Warunki do jazdy były równie ciężkie jak u ekipy walczącej nad morzem, ale to nie zniechęciło ich do jak najlepszej jazdy i walki o miejsca na podium. Poniżej miejsca zajęte przez naszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych.

Kat. 7-9 lat: Marlena Tomala 1 miejsce.
Kat. 10-11 lat:
Marta Sekta 1 miejsce, Judyta Pastuszka 2 miejsce, Julia Głąb 5 miejsce, Bartek Pajchrowski 9 miejsce.
Kat. 12-14 lat: Oliwia Łyżwa 1 miejsce, Bartosz Blokesz 4 miejsce, Kamil Durok 7 miejsce.
Kat.15-17 lat: Emilia Głąb 3 miejsce.

Na starcie zameldowali się również rodzice naszych Avatarków i postanowili sprawdzić się na tej dosyć wymagającej trasie.  Jak widać na poniższych wynikach panowie „tatowie” zameldowali się w pierwszej „10”. Brawo!

Kat. 18 lat i starsi – Wojciech Pajchrowski 6 miejsce.
Kat. 40 lat i starsi – Krystian Blokesz 6 miejsce.

Więcej zdjęć na naszym facebooku TUTAJ

Fot. własne / Kamil Fangor / Feniks Rydułtowy

Pozostałe aktualności