Pierwszy trening rowerowy!
Pierwsze zajęcia rowerowe za nami! Warunki mamy jakie mamy ale w końcu to Luty . Dzisiaj młodzi adepci kolarstwa, oraz nasi młodzicy spotkali się na wspólnym treningu… mimo mrozu humory dopisywały więc trening możemy uznać za udany, oczywiście młodzicy trening z dzieciakami potraktowali jako rozgrzewkę do części głównej! Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej w Kobielicach…