Pierwszy trening rowerowy!

Pierwszy trening rowerowy!

Pierwsze zajęcia rowerowe za nami! Warunki mamy jakie mamy ale w końcu to Luty . Dzisiaj młodzi adepci kolarstwa, oraz nasi młodzicy spotkali się na wspólnym treningu… mimo mrozu humory dopisywały więc trening możemy uznać za udany,  oczywiście młodzicy trening z dzieciakami potraktowali jako rozgrzewkę do części głównej!   Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej w Kobielicach…

|

Plan Zajęć Miesiąc Luty!

Poniedziałki 16.30 zajęcia na sali , czas trwania 90 min sala gimnastyczna Szkoły podstawowej w Kobielicach Czwartki 17.00 zajęcia na sali + trenażer, czas trwania 90 min sala gimnastyczna Szkoły podstawowej w Kobielicach Soboty godz. 10.00 zajęcia w terenie czas trwania 60-90 min zbiórka boisko szkolne Szkoły podstawowej w Kobielicach

|

Uwaga!

Dzień dobry. W związku z aurą panującą na zewnątrz! dzisiejsze zajęcia przeprowadzone będą w formie marszobiegu ok 45 min + ewentualna zabawa na górce w szkole ! Proszę o zabranie sanek/ślizgów. Zrozumię każdą nieobecność. Jutro Poniedziałek o godz 16.30 zapraszam na zajęcia na sali gimn. Czas trwania 90 min.

|

INFORMACJA!

Uwaga ! To już jutro o 17.00 na Sali Gimnastycznej w Szkole w Kobielicach ruszamy z pierwszymi zajęciami . Jeszcze raz zapraszamy zainteresowanych „kolarstwem” ! Koniecznie zabierz wygodne obuwie sportowe, strój oraz coś do picia 🙂 Szczegółowe informacje zostaną przekazane na miejscu . Nie możemy  doczekać się spotkania z Wami , do zobaczenia !

Mikołaj Szulik- utalentowany Młodzik w naszych szeregach!
|

Mikołaj Szulik- utalentowany Młodzik w naszych szeregach!

Mikołaj mimo młodego wieku, może pochwalić się nie jednym sukcesem na swoim koncie. Między innymi wywalczył 3 miejsce w finale Nutella mini tour de Pologne- wyścigi szkółek kolarskich. Dla naszych adeptów kolarstwa zawodnik tego pokroju będzie na pewno wzorem do naśladowania pod względem technicznym oraz taktycznym.