Podobne wpisy
Gala podsumowania sezonu 2021
PrzezMarcin Bienioszek
W auli I LO im. B.Chrobrego podczas uroczystej gali podsumowali艣my wyniki osi膮gni臋te przez naszych zawodnik贸w.
Miko艂aj Szulik starcie Troph茅e Centre Morbihan we Francji.
PrzezMarcin Bienioszek
Nasz wychowanek Miko艂aj Szulik ponownie spr贸buje swoich si艂 reprezentuj膮c bia艂oczerwone barwy.
Ob贸z kolarski w Chorwacji
PrzezMarcin Bienioszek
Chorwacja przywita艂a i 偶egna nas pi臋knym s艂o艅cem. Ka偶da grupa wykona艂a bardzo ci臋偶k膮 prac臋, wierzymy 偶e zaprocentuje ona podczas pierwszego startu w sezonie szosowym 2022.
Puchar Polski w kolarstwie szosowym w Zamo艣ciu. Wygrana Miko艂aja Szulika ze startu wsp贸lnego!
PrzezRafal Sekta
Pe艂na relacja na naszym Fanpage:
Mistrzostwa Polski w je藕dzie parami i dru偶ynowo w Godzieszach Wielkich
PrzezMarcin Bienioszek
M贸wcie im – mistrzowie鈥硷笍 Co za emocje, co za walka! Weekend sp臋dzony w Godzieszach Wielkich to dla nas z pewno艣ci膮 owocny czas.
VII Kryterium Kolarskie o Puchar Dyrektora Szko艂y w Kobielicach i zabawa rowerowa dla dzieci.
PrzezMarcin Bienioszek
Zapraszamy w sobot臋 21 wrze艣nia na VII Kryterium Kolarskie o Puchar Dyrektora Szko艂y w Kobielicach i zabaw臋 rowerow膮 dla dzieci.