Podobne wpisy
Pożegnanie sezonu szosowego w Warszowicach
Udziałem w Mistrzostwach Śląska w jeździe parami na czas nasi zawodnicy zakończyli sezon kolarstwa szosowego.
Mikołaj Szulik, Mistrzem Śląska ze startu wspólnego!
W Koziegłowach na wymagającej trasie odbyły się zawody rangi Mistrzostw Śląska. W Sobotę w konkurencji Jazda ind. na czas Mikołaj zajął 5 miejsce open i Brązowy medal Mistrza Śląska tuż za nim na 4 miejscu na Śląsku i 8 miejscu open uplasował się Dawid Sekta. W Niedzielę w wyścigu ze startu wspólnego Mikołaj nie pozostawił…
Pierwsze zawody przełajowe w Hucisku
„Wczoraj ” walczyliśmy o medale na szosie, dzisiaj pierwszy start w przełaju! Zaczynamy sezon wyścigów terenowych.
Rosną następcy naszych Mistrzów
Od września br. przy współpracy z POPP prowadzimy zajęcia najmłodszej grupy czyli dzieci w wieku 7-9 lat.
Ścigali się w Rybniku i Raciborzu
Jeździli w Rybniku i Raciborzu na trasach MTB zdobywając w swoich kategoriach miejsca na podium. Przed nimi okres roztrenowania czyli odpoczynku po intensywnym sezonie szosowym.
BIKE RACE Lyski i Mistrzostwa Gliwic w XCO – relacja
Dwa minione weekendy upłynęły kilku naszym zawodnikom na rywalizacji w dwóch wyścigach organizowanych na Śląsku.