Podsumowanie sezonu 2021/22

05.03.2023

Gala Podsumowania Sezonu Kolarskiego 2022 odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Podziękowania dla Pani Dyrektor Katarzyny Krzempek za gościnność🤝.

To nie będzie krótki post, nie może być… każdy, kto przyczynił się do sukcesu tych wspaniałych zawodników, zasługuję na „Dziękuje”🤝

Zacznijmy od grupy najmłodszej „Wentylki”. Zajęcia odbywają się dzięki współpracy z POPP Pszczyna, Marcin Bienioszek Dyrektor tej jednostki, człowiek orkiestra zna się na muzyce, rytmice i sporcie. Panie Dyrektorze dziękujemy że kolarstwo zawitało do programu zajęć tej jednostki. Zajęcia prowadzi nasz trener Rafał Sekta oraz Wojciech Magulski 🤝

Grupa żak/ młodzik nasze nadzieje kolarskie, podziękowania dla trenera Rafał Król za pomoc w prowadzeniu grupy na treningach oraz organizacyjnie podczas zawodów 🤝

Grupy starsze prowadzone przez trenera Rafała Sekty, to często wyselekcjonowani, zmotywowani do treningów, dyscypliny, mocni psychicznie zawodnicy.

Marzenia się spełniają ! Marzenia trenerów, zawodników i ich rodziców. Każda godzina treningu, każdy przejechany kilometr zbliżają nas do celu, pomagają osiągnąć sukces. Jest on uwieńczeniem pracy zespołu, wynikiem codziennej pracy. Jednak równie ważna jest misja trenerów i działaczy, którzy chcą zaoferować dzieciom i młodzieży atrakcyjną alternatywę dla popularnych obecnie używek, elektroniki i „łatwych” rozrywek. Poprzez sport kształtujemy charaktery młodych ludzi i pokazujemy, ile daje radości i jakie efekty przynosi systematyczna praca.

Dziękujemy, wszystkim którzy przyczyniają się do wspierania talentów.

Partnerzy
Wójt Gminy Suszec – pan Marian Pawlas
Starosta powiatu pszczyńskiego – pani Barbara Bandoła Barbara Bandoła – starosta pszczyński
Burmistrz Pszczyny pan Dariusz Skrobol Dariusz Skrobol – burmistrz Pszczyny
Przewodniczący Rady Gminy Suszec – pan Szymon Sekta
Radny Gminy Suszec- pan Antoni Kuś
Sołtys Kobielic- Pani Bronisława Czernecka
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobielicach – pani Renata Ławniczek Renata Ławniczek
Prezes Zarządu Polskiego Związku Kolarskiego- pan Rafał Makowski
Polski Związek Kolarski

Sponsorzy
Martes Sport pan Tomasz Barchański
#KSMZeman pan Henryk Zeman
#BefaredSA pan Mariusz Checinski
Vertex S.A. pan Janusz Gibas
Multi-Form pan Jacek Kania
PPHU Anrex SC Anderko Karol Tomasz
Trans-Krusz pan Grzegorz Gruszka
Optyk Karolina Rafał Kryut
Marmur – Dulemba Tomasz Dulemba
#TZPolska pan Grzegorz Lenc
Delikatesy Centrum Radostowice pani Maria Szpyra
Sklep Rowerowy Super Koło Przemysław Skrzyszowski
No Limited Karbonowe.pl
Force Bike Polska
Bike Atelier – Pszczyna
RS Serwis Sport

Dzięki Wam – tworzącym nasz klub, dzięki Waszemu zaangażowaniu i codziennemu wysiłkowi, ta praca ma sens. Wspólnie tworzymy silną grupę i codziennie udowadniamy, jak ważne są pasja i miłość do kolarstwa 🤝. Podczas Gali swoje talenty zaprezentowały również grupy taneczne działające w GOKu Suszec: K-Boom oraz miniK-Boom pod przewodnictwem @Karolina Głowińska

foto:
Dominik Stuchlik Photography

Pozostałe aktualności