Nasza szkółka uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Kolarstwa.
Pełna galeria naszym Facebooku.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1922442857803765&id=1531391010242287
Pełna galeria naszym Facebooku.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1922442857803765&id=1531391010242287
Przywozimy 4 medale z Mistrzostw Śląska w jeździe parami na czas. Złoto – Agnieszka Bolenda i Łucja Szramowska. Złoto – Mikołaj Szulik i Dawid Sekta. Srebro – Agata Sekta i Judyta Wloka. Brąz – Dawid Szulik i Kuba Matula.
Trzy dni ścigania w XXIII Międzynarodowym Etapowym Wyścigu Kolarskim „Szlakami Jury”
Wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Wyścig Przełajowy w Zielonej Górze (Drzonków). Pogoda była iście zimowa lecz dla wszystkich jednakowa.
Start sezonu coraz bliżej. Budujemy formę w Chorwacji 18.03.2023 Facebook Instagram Pozostałe aktualności
Dziękujemy Kuba Foltyn za poświęcony czas i podjęta współpracę🤝.
Hubert Blokesz i Dawid Bartyzel znaleźli się w kadrze Polski na prestiżowe wyścigi rozgrywane w Czeskiej Republice.