Obóz treningowy w Hucisku

Obóz w O.W. Orle Gniazdo Hucisko w ramach cyklu przygotowania do sezonu szosowego za nami. Kilometry przejechane, siła wykonana, na przyjemności i budowanie atmosfery też był czas. Wszystkim zaangażowanym w organizacje serdecznie dziękujemy. Wspólnie z partnerami wkraczamy w nowy sezon 2024 🚴‍♀️🚴‍♀️🚴‍♀️

Fot. własne

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Radvik / Piekarnia-Cukiernia „u Brzęczka” / #KSMZeman / #BefaredSA / Vertex S.A. / Optyk Karolina / Anrex SC Anderko Karol Tomasz / Sklep Rowerowy Super Koło / P.W. „EKa” sp z o.o. / Bike Atelier – Pszczyna / Biorsel / Merida Polska / Bike Atelier Team / RS Serwis Sport / Trans-Krusz / Delikatesy Centrum Radostowice / POPP Pszczyna / Powiat Pszczyński / Moja Pszczyna / Gmina Suszec / @obserwujący

Pozostałe aktualności