Zimowy obóz sportowy w Hucisku

27.01.2023

Kolejny Obóz sportowy dobiegł końca. Pierwszy cykl przygotowań za nami. Nie mogliśmy liczyć na łaskawość ze strony pogody, lecz jak mówi przysłowie ” nie ma złej pogody, jest tylko zły ubiór”. Dziękujemy O.W. Orle Gniazdo Hucisko za stworzenie warunków do treningu i odnowy biologicznej. Dziękujemy Przemkowi Skrzyszowskiemu Sklep Rowerowy Super Koło za zorganizowanie zawodów w jak największym wykręceniu watów na symulatorze oraz super nagrody. 
 
Wyjazd został współfinansowany ze środków Gminy Suszec.
 
Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab / TransKrusz / Sklep Rowerowy Super Koło.
Pozostałe aktualności