Wyścig Szlakami Jury

16.05.2022

Czteroetapowy XIX Międzynarodowy wyścig etapowy Szlakami Jury za nami.

Pierwszy dzień przyniósł następujące wyniki:

Agata Sekta Vice liderką z 3 sekundową stratą do reprezentantki Czech, Mikołaj Szulik 3 po prologu          z zaledwie 2.5 sekundową stratą do lidera, Łukasz Rutkowski 8 w Młodzikach, Kamil Durok 8 w Żakach (Mistrzostwa Śląska), Dawid Szulik 15 a Bartek Łyżwa 16, Krzysztof Szewc 74 a Staś Kocu 111 w Juniorach Młodszych, Franek Kocur 11, Kuba Jankowski 52, Marek Filapek 56 w Juniorach.

Dzień drugi do południa jazda indywidualna na czas na trasie o dł. 8.4 km. W top 10 wyścigu:
– 4 miejsce Bartosz Łyżwa (Junior młodszy)
– 5 miejsce Mikołaj Szulik (Junior)

Dzień drugi. Po południu etap jazdy ze startu wspólnego.
W top 10 wyścigu:
– Łukasz Rutkowski 3 miejsce (Młodzik)
– Agata Sekta 3 miejsce (Młodziczka)
– Mikołaj Szulik 4 miejsce (Junior)
– Bartosz Łyżwa 6 miejsce (Junior młodszy)
– Dawid Szulik 2 miejsce w klasyfikacji górskiej (Junior młodszy)

W wyścigu biorą udział zawodnicy z Niemiec, Litwy, Estonii, Czech. Brawa dla wszystkich, brawa dla naszych.

Fot. DkpCycling&Life 

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Pozostałe aktualności