|

XIV Kryterium kolarskie w Imielinie oraz V Memoriał Im. Stanisława Szozdy w Prudniku

W ten weekend nasi kolarze brali udział w 2 wyścigach.

W Sobotę w Imielinie najwyższy stopień podium zajął Mikołaj Szulik zwyciężając w kategorii młodzik, 11 miejsce dla Dawida Sekty. W kategorii żak 12 miejsce zajął Kuba Matula. Wśród dzieci szkolnych 3 miejsce dla Łukasza Rutkowskiego.

W Niedzielę w Prudniku 2 zwycięstwo w ten weekend dla Mikołaja Szulika, cieszy tym bardziej że Mikołaj tym zwycięstwem powrócił na pozycję lidera z generalnej klasyfikacji Śląskiego Challenge. 9 miejsce w tej samej kategorii zajął Dawid Sekta. W kategorii szkółki kolarskie debiut Łukasza Rutkowskiego na rowerze szosowym i od razu bardzo dobre 12 miejsce, jego o rok starszy kolega Kuba Matula otarł się o podium i zajął 6 miejsce. Brawo

Podobne wpisy