Włoszakowice i Drzonków czyli zimowe ściganie w Wielkopolsce i Lubuskiem.

W miniony weekend nasi zawodnicy wzięli udział w dwóch imprezach kolarskich w województwie Wielkopolskim oraz Lubuskim. Oba starty typowo zimowe, chociaż ten sobotni bardziej bo w niedzielę jakby zapanowała odwilż. Warunki trudne, na trasie śnieg i błoto a temperatura w okolicy zera stopni. Obie trasy bardzo dobrze przygotowane a nasi kolarze gotowi do jazdy po jak najlepsze wyniki. Na podium znalazła się Lena Ruszkiewicz i Franek Kocur. Pozostali zawodnicy bardzo blisko i ciut dalej od podium. Brawo! Forma rośnie co bardzo nas cieszy. Gratulacje dla wszystkich zawodników za wytrwałość. Podziękowania również dla rodziców za wsparcie i pomoc techniczną.

Wyniki osiągnięte w sobotę:

IV seria Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym – CX Włoszakowice 09.12.2023
(„Cześć i chwała Zwycięzcom” dla uczczenia 105 rocznicy Powstania Wielkopolskiego)

Młodziczka (5.8 km) – Lena Ruszkiewicz 5 miejsce, Oliwia Łyżwa 9 miejsce.
Junior Młodszy (13 km)– Hubert Blokesz 8 miejsce, Igor Górka 9 miejsce.
Juniorka Młodsza (8.1 km.) – Agata Sekta 6 miejsce.
Junior (13.5 km.) – Bartosz Łyżwa 7 miejsce.
Elita + U23 (21.6 km) – Franciszek Kocur 8 miejsce / 3 miejsce w U23.

Pełne wyniki TUTAJ – kliknij

Wyniki osiągniętę w niedzielę:

Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym – Lubuskie Warte Zachodu UCI C2 / Drzonków 10.12.2023.

Młodziczka (5.8 km) – Lena Ruszkiewicz 3 miejsce, Oliwia Łyżwa 4 miejsce.
Junior Młodszy (11.2 km) – Hubert Blokesz 6 miejsce, Igor Górka 12 miejsce.
Juniorka Młodsza (8.4 km) – Agata Sekta 4 miejsce.
Junior (14 km) – Bartosz Łyżwa 6 miejsce.
Elita + U23 (19.6 km) – Franciszek Kocur 13 miejsce / 5 miejsce w U23

Pełne wyniki tutaj TUTAJ – kliknij

Fot. własne  / Krzysztof Wawrzyniak

Więcej zdjęć na naszym FACEBOOKU – Kliknij

Wyjazdy współfinansowane ze środków Gminy Suszec, Powiatu Pszczyńskiego i Gminy Pszczyna.

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Radvik / Piekarnia-Cukiernia „u Brzęczka” / #KSMZeman / #BefaredSA / Vertex S.A. / Optyk Karolina / Anrex SC Anderko Karol Tomasz / Sklep Rowerowy Super Koło / P.W. „EKa” sp z o.o. / Bike Atelier – Pszczyna / Biorsel / Merida Polska / Bike Atelier Team / RS Serwis Sport / Trans-Krusz / Delikatesy Centrum Radostowice / POPP Pszczyna / Powiat Pszczyński / Moja Pszczyna / Gmina Suszec / @obserwujący

Pozostałe aktualności