Trening Wentylków na trasie Enduro Trails

Tutaj wpisz datę

Ależ to był wyjątkowy trening! W czwartek 12 maja najmłodsza grupa zawodników z koła rowerowo-kolarskiego POPP/UKS AVATAR pojechała do Bielska-Białej z zamiarem wjechania rowerami na Kozią Górę (683 m.n.p.m). Zadanie nie było łatwe ale cała grupa poradziła sobie z pokonaniem trasy podjazdowej o nazwie „Daglejzowa”, którą swoją nazwę zawdzięcza najwyższym drzewom w Europie, rosnącym wzdłuż całej ścieżki o dł. 4600m. O bezpieczeństwo naszych zawodników oraz doskonałą atmosferę podczas trwania treningu zadbali rodzice, którzy służyli pomocą i dobrą radą. Pomysłodawcą takiej formy treningu był opiekun grupy pan Wojtek Magulski. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i miejmy nadzieję, że niebawem uda się powtórzyć trening w podobnych okolicznościach 😉.

Źródło https://popppszczyna.pl/najmlodsi-adepci-kolarstwa-wjechali-na-kozia-gore/

Pozostałe aktualności