Wentylki na podium Bike Atelier Maraton

24.05.2022

Przedstawiciele Wentylków wzięli udział w kolejnej edycji Bike Atelier MTB Maraton tym razem w Tarnowskich Górach. Oliwia, Kornelia i Kamil mogą pochwalić się miejscem na podium, tuż za nim znalazł się Bartek. Gratulujemy i życzymy kolejnych tak udanych startów! 

Fot. rodzice / Oliwia Kamińska Fotografia

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Pozostałe aktualności