V Kryterium Kolarskie w Kobielicach

10.09.2022

Już piąty raz zaprosiliśmy młodych kolarzy do rywalizacji w Kryterium Kolarskim o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kobielicach. I choć z drżeniem serca patrzyliśmy na warunki pogodowe, to wszystko udało się doskonale! Ta sobota zdecydowanie należała do naszych zawodników! Wśród blisko 150 uczestników z całego Śląska, a nawet z Czech, startujących w 6 kategoriach, kolarze z UKS Avatar wyróżniali się doskonałą formą i w rewelacyjnym stylu zajmowali wysokie lokaty, a nawet osiągali spektakularne zwycięstwa!

Kategoria Żakini: Lena Ruszkiewicz – 1 miejsce🥇 / Oliwia Łyżwa – 12 miejsce
Kategoria Żak: Bartosz Blokesz – 8 miejsce / Kamil Durok – 15 miejsce / Jakub Osiński – 22 miejsce.
Kategoria Młodziczka: Agata Sekta – 3 miejsce🥉 / Judyta Wloka – 9 miejsce
Kategoria Młodzik: Łukasz Rutkowski – 3 miejsce🥉 / Igor Górka – 6 miejsce / Hubert Blokesz – 7 miejsce
Kat.Junior Młodszy: Bartosz Łyżwa – 1 miejsce🥇 / Dawid Szulik – 2 miejsce /Stanisław Kocur – 14 msc.
Kategoria Junior: Jakub Jankowski – 1 miejsce🥇 / Mikołaj Szulik – 2 miejsce / Marek Filapek – 4 miejsce

Młodzi kolarze próbowali także swoich sił na rowerach MTB w dwóch kategoriach wiekowych: 11-12 lat i 13-16 lat. Najmłodsi goście dzisiejszego Kryterium uczestniczyli z kolei w zabawach rowerowych na specjalnie przygotowanych torach.

To było prawdziwe kolarskie święto w naszej miejscowości! Mocny doping, wsparcie, wspaniała sportowa postawa naszej młodzieży i przede wszystkim – świetna zabawa – sprawiły, że na długo nie zapomnimy tego dnia! Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali i wspierali nas w organizacji – rodzicom, członkom klubu, włodarzom … Bez was ta impreza nie mogłaby się odbyć.

Fotorelacja
Dominik Stuchlik Photography KRYTERIUM  /  ZABAWA ROWEROWA
Film: BienioFilm

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab / TransKrusz / Sklep Rowerowy Super Koło / Hala Sportowa Suszec

Pozostałe aktualności