UKS Avatar najlepszy w drużynowej klasyfikacji śląskich drużyn za 2023 r.

W poniedziałkowe po południe 4 marca w auli im. Jerzego Kukuczki na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach odbyło się podsumowanie sezonu kolarskiego śląskich drużyn za rok 2023. Spotkanie poprowadził prezes Śląskiego Związku Kolarskiego i zarazem prezes Polskiego Związku Kolarskiego pan Rafał Makowski, gratulując wszystkim zawodnikom i trenerom wytrwałości oraz osiągniętych wyników.
Statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz medaliści Mistrzostw Polski.

Gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim klubom za umożliwienie rywalizacji wśród dzieci i młodzieży.

Nasz zespół otrzymał puchar za najwyżej sklasyfikowany klub na Śląsku!
Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom, trenerom, działaczom i rodzicom bez zaangażowania których nie wyobrażamy sobie współpracy.

Ten sukces nie byłby możliwy gdyby nie nasi sponsorzy, którymi bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.
Nasz sukces jest Waszym sukcesem!

Grupę kolarską UKS Avatar w sezonie 2024 wspierają:
Martes Sport / Radvik / Piekarnia-Cukiernia „u Brzęczka” / #KSMZeman / #BefaredSA / Vertex S.A. / Optyk Karolina / Anrex SC Anderko Karol Tomasz / Sklep Rowerowy Super Koło / P.W. „EKa” sp z o.o. / Bike Atelier – Pszczyna / Biorsel / Merida Polska / Bike Atelier Team / RS Serwis Sport / Trans-Krusz / Delikatesy Centrum Radostowice / POPP Pszczyna / Powiat Pszczyński / Moja Pszczyna / Gmina Suszec / @obserwujący

Fot. własne.

Pozostałe aktualności