Śląska gala kolarska 2019
2 miejscem w generalnej klasyfikacji śląskiego challenge zakończyliśmy sezon 2019.
To dla nas ogromny sukces, za co dziękujemy naszym kolarzom oraz partnerom.
Pełna galeria oraz reportaż dostępny pod linkiem
2 miejscem w generalnej klasyfikacji śląskiego challenge zakończyliśmy sezon 2019.
To dla nas ogromny sukces, za co dziękujemy naszym kolarzom oraz partnerom.
Pełna galeria oraz reportaż dostępny pod linkiem
Prawdziwy maraton wyścigów przełajowych zaliczyli nasi zawodnicy ale cieszy postawa i wyniki osiągnięte podczas weekendowego ścigania.
Pierwszy start na szosie za nami! Dzień bardzo udany 💪 W kategorii młodzik: 3 miejsce Dawid Sekta 4 miejsce Mikołaj Szulik W kategorii żak rowery mtb: 1 miejsce Dawid Szulik W kategorii dzieci mtb: 2 miejsce Agata Sekta 3 miejsce Łukasz Rutkowski 4 miejsce Judyta Wloka 14 miejsce Amelia Sekta Gratulujemy! Frekwencja ponad 200 pozytywnie…
Pierwszy szosowo-terenowy weekend bardzo udany dla naszych Wentylków.
XXII Międzynarodowy (etapowy) Wyścig Kolarski „Szlakami Jury” za nami.
W sobotę 28 marca zakończyła się tegoroczna edycja ROWEROWEJ ZABAWY PRZEŁAJOWEJ w której udział wzięli nasi podopieczni.
W dniach 1-3 sierpnia nasi kolarze rywalizowali w międzynarodowym wyścigu w Czechach.