Kryterium Kolarskie w Mikołowie

11.09.2022

Jeszcze nie ochłonęliśmy po sobotnim wyścigu w Kobielicach, a już w niedzielę zameldowaliśmy się na starcie Pucharu Polski w Kryterium Ulicznym z okazji 800-lecia miasta Mikołów. Trasa obejmowała 1600-metrowy odcinek ulicami Żwirki i Wigury oraz Nowy Świat. Kolarze w poszczególnych kategoriach pokonywali ją od kilku do kilkudziesięciu razy. Pogoda nie ułatwiała zadania, ale dla naszych zawodników nie ma rzeczy niemożliwych. W pięknym stylu zaprezentowali swoje umiejętności i, pomimo dużej konkurencji, potwierdzili sukcesywnie budowaną wysoką formę!

Kategoria Żak/Żakini:
Lena Ruszkiewicz – 1 miejsce 🥇
Kamil Durok – 14 miejsce
Bartosz Blokesz – 15 miejsce
Oliwa Łyżwa – 33 miejsce
Maja Rapior – 34 miejsce
Kategoria Młodzik: Łukasz Rutkowski – 3 miejsce / Hubert Blokesz – 9 miejsce / Igor Górka – 11 miejsce
Kategoria Młodziczka: Agata Sekta – 4 miejsce / Judyta Wloka – 11 miejsce / Emilia Głąb – 16 miejsce
Kat. Junior Młodszy: Bartosz Łyżwa – 1 miejsce / Dawid Szulik – 3 miejsce / Stanisław Kocur – 16 miejsce
Kategoria Junior:
Franciszek Kocur – 1 miejsce🥇
Jakub Jankowski – 2 miejsce🥈
Marek Filapek – 6 miejsce
Mikołaj Szulik – 9 miejsce

Możemy z dumą powiedzieć, że wykonaliście swoje zadania na 110%!!! Życzymy sobie i Wam samych takich startów! Jesteście wielcy.

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab / TransKrusz / Sklep Rowerowy Super Koło / Hala Sportowa Suszec

Pozostałe aktualności