Puchar Polski w Lubartowie

25.04.2022

Świetnie wieści płyną z Lubelszczyzny, nasi chłopcy wśród najlepszych a na starcie ponad 100 zawodników w każdej kat wiekowej w Pucharze Polski w Lubartowie. Wyniki uzyskane przez naszych zawodników podczas weekendowych startów.

Sobota.

Junior młodszy: Dawid Szulik – 7 miejsce / Bartek Łyżwa – 8 miejsce / Krzysztof Szewc – 53 miejsce.
Junior: Mikołaj Szulik – 6 miejsce / Jakub Jankowski – 35 miejsce / Marek Filapek – 41 miejsce / Franciszek Kocur – 44 miejsce.

Niedziela.

W kategorii Junior w wyścigu ze startu wspólnego, po bardzo zaciętej walce i małym niedosycie Mikołaj Szulik zajął 2 miejsce, Jakub Jankowiski miejsce 8, Franciszek Kocur 22 miejsce a Marek Filapek 73.

To już tradycja że chłopaki potrafią jeździć drużyna i wszyscy przyczynili się do sukcesu Mikołaja.

W Juniorach Młodszych o lokacie na mecie również zdecydował finisz na kresce. Bartosz Łyżwa – 12 miejsce / Dawid Szulik – 18 miejsce / po kraksie Krzysztof Szewc 92 miejsce.

Brawa dla wszystkich zawodników, podziękowania dla organizatora Boras Lewart Team Lubartów za super organizację zawodów👏


Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Pozostałe aktualności