Puchar Polski w Dobromierzu oraz eliminacja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Dwa dni ścigania z najlepszymi zawodnikami w kraju podczas Pucharu Polski i eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Dobromierzu, które udowodniły, że nie odstajemy od czołówki Polski ani na krok przywożąc cenne medale.

W Sobotę w jeździe indywidualnej na czas :
▪️Agata Sekta zajęła 4 lokatę ze stratą zaledwie 1.5 sekundy do podium
▪️Bartek Łyżwa zajął 5 miejsce
▪️Franciszek Kocur 5 miejsce
▪️Dawid Szulik 7 miejsce

W Niedzielę w wyścigu ze startu wspólnego było jeszcze lepiej.
▪️Dawid Szulik zwyciężył z Juniorach Młodszych 🏆
▪️Franciszek Kocur finiszując z 7- mio osobowej ucieczki pierwszy minął kreskę mety 🏆
▪️Agata Sekta minęła linię mety na 4 miejscu znowu przegrywając podium o przysłowiową gumę.

Bartek Łyżwa oraz Staś Kocur mocno przyczynili sie do sukcesu Dawida Szulika za co należą się ogromne brawa 👏 i szacun za jazdę drużynową 🤝

Obszerna fotorelacja DkpCycling&Life tutaj

Wyjazd współfinansowany ze środków Gminy Pszczyna oraz Gminy Suszec.

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab.

Pozostałe aktualności