Podobne wpisy
Chłodny, deszczowy ale startowy weekend naszych młodszych i starszych zawodników
Osiek, Kędzierzyn-Koźle i Czerwionka-Leszczyny to miejsca gdzie w miniony weekend startowali w wyścigach nasi zawodnicy.
Mistrzostwa Śląska w gminie Mszana
W bardzo szerokim składzie ekipa UKS Avatar wystartowała w IV Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Mszana.
Odwiedził nas Św. Mikołaj ;-)
I my doczekaliśmy się wizyty Św. Mikołaja, który obdarował nas prezentami za które bardzo dziękujemy!
XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Ślężański Mnich” Memoriał Romana Ręgerowicza Ogólnopolskie Rozpoczęcie Sezonu 2018
Dzisiejszy wyścig rozgrywany nieopodal Wrocławia w miejscowości Sobótka nazywany jest: „wiosennymi Mistrzostwami Polski. Nie na daremno, na starcie interesującej nas kategorii Młodzik wystartowało ponad 130 zawodników między innymi z klubów: UKS COPERNICUS- akademia Michała Kwiatkowskiego, STAL GRUDZIĄDZ, KTK KALISZ, KLTC KONIN. Tym bardziej miło nam poinformować że Mikołaj Szulik oraz Dawid Sekta zawodnicy naszego klubu …
Spotkanie Mikołaja z Avatarkami
Spotkanie z Mikołajem, sesja zdjęciowa oraz aktywności rodziców wypełniły czas ostatniego treningu.
Mistrzowie z Piekar i Wielunia
Wspaniały weekend na koncie naszych zawodników! Na najwyższym stopniu podium stanęli zarówno w Piekarach i Wieluniu. Brawo!