Pożegnanie sezonu szosowego w Warszowicach

W dniu dzisiejszym na terenie Warszowic (tereny przemysłowe) odbyły się Mistrzostwa Śląska w jeździe parami na czas oraz Między Wojewódzkie Mistrzostwa w kategorii Młodzik/ Młodziczka. Zawody odbyły się w trudnych warunkach atmosferycznych. Padający deszcz i śliska nawierzchnia utrudniały zawodnikom pokonanie wyznaczonej trasy. Były to ostatnie zawody w kolarstwie szosowym dla naszych zawodników, którym gratulujemy bardzo udanego sezonu!
Klasyfikacja końcowa:
– w kat. Żak: 1 miejsce – Kamil Durok / Bartek Blokesz.
– w kat. Żakinia: 1 miejsce – Marta Sekta/Maja Rapior.
– w kat. Młodzik: 1 miejsce – Hubert Blokesz/Igor Górka.
w kat. Młodziczka: 2 miejsce – Lena Ruszkiewicz/Oliwia Łyżwa.
– w kat. Junior młodszy: 1 miejsce – Dawid Szulik/Łukasz Rutkowski.
– w kat. Juniorka Młodsza: 1 miejsce
Agata Sekta/Judyta Wloka.
– w kat. Junior: 1 miejsce – Jakub Jankowski/Bartek Łyżwa.
 
Fot. rodzice
Pozostałe aktualności