Rywalizacja w Chrząstkowicach

02.05.2022

W weekend majowy, walczyliśmy aż w pięciu różnych imprezach. Tym razem podsumowanie XXXV Ogólnopolskiego Wyścigu kolarskiego w Chrząstowicach.
Piękna walka zawodników na znanej już trasie, gdzie w większości przypadków dochodzi do sprinterskiego finiszu z peletonu. W kategorii Młodzik Łukasz Rutkowski zajął 4 miejsce, w Młodziczkach Agata Sekta 8 miejsce (1 z dziewczyn).
Judyta Wloka niestety uczestniczyła w sporej kraksie na finiszu i nie ukończyła wyścigu.
Junior młodszyDawid Szulik kolejny raz pokazuje, że poza siłą dysponuje świetnymi predyspozycjami sprinterskimi i zajmuje 2 miejsce / Bartek Łyżwa zajął 31 miejsce / Krzysztof Szewc 33 miejsce a Staś Kocur 53 miejsce.
W kategorii Junior Marek Filapek pokazał, że wraca do wysokiej formy, większość wyścigu jechał w cztero osobowej ucieczce, a na finiszu przegrał tylko z kolegą z Kalisza, ostatecznie zajmując 2 lokatę.

Brawa dla wszystkich zawodników, podziękowania dla organizatora.

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Pozostałe aktualności