Od 8 lat wychowujemy dzieci i młodzież

U nas rocznicowo…tzn. 8 lat temu (nikt nie zna dnia ani godziny🤔) nasz prezes i trener Rafał Sekta wpadł na świetny pomysł, który w środowisku kolarskim uchodził za „Mission Impossible”…

Jak się okazuje tylko uchodził bo my nadal działamy i w przyszłym roku o tej porze obchodzić będziemy jubileusz😁🥳👏🤝.

Fot. własne

Pozostałe aktualności