Obóz zimowy w Hucisku

26.02.2022

Tegoroczny ośmiodniowy obóz przygotowawczy w O.W. Orle Gniazdo Hucisko przebiegał w miłej i rodzinnej atmosferze. Z czystym sumieniem rekomendujemy to miejsce jako świetną bazę dla obozów kolarskich. Plan zrealizowany został w 110%. Pogoda jak to w lutym…dopisała swoją jesienną aurą;-). Zmotywowani do dalszej pracy wracamy i trenujemy dalej tak aby nadchodzący sezon szosowy był w naszym wykonaniu jak najlepszy. Dziękujemy za pomoc w realizacji: Delikatesom Centrum Radostowice za zaopatrzenie w wodę oraz węglowodany a Gminie Suszec za pomoc w transporcie. Dziękujemy wszystkim sponsorom za to że zostają z nami na sezon 2022.

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Pozostałe aktualności