Obóz przygotowawczy we Włoszech – relacja

Nie Chorwacja a słoneczna Italia i okolice jeziora Garda była w tym roku miejscem docelowym obozu przygotowawczego dla naszych zawodników. W organizacji pobytu mogliśmy liczyć na pomoc klubu w którym obecnie ściga się nasz wychowanek Dawid Szulik – US Ausonia CSI Pescantina.

Czas spędzony na obozie wykorzystaliśmy w 100%. Za pomoc w organizacji obozu dziękujemy rodzicom i Karolowi Anderko.

Fot. i wideo własne.

Grupę kolarską UKS Avatar w sezonie 2024 wspierają:
Martes Sport / Radvik / Piekarnia-Cukiernia „u Brzęczka” / #KSMZeman / #BefaredSA / Vertex S.A. / Optyk Karolina / Anrex SC Anderko Karol Tomasz / Sklep Rowerowy Super Koło / P.W. „EKa” sp z o.o. / Bike Atelier – Pszczyna / Biorsel / Merida Polska / Bike Atelier Team / RS Serwis Sport / Trans-Krusz / Delikatesy Centrum Radostowice / POPP Pszczyna / Powiat Pszczyński / Moja Pszczyna / Gmina Suszec / @obserwujący

Pozostałe aktualności