Powołani do kadry Polski

24.01.2022

Czterech zawodników UKS Avatar dostało powołanie do kadry Polski w Kolarstwie Szosowym.
Mikołaj Szulik oraz Franciszek Kocur w Juniorach oraz Bartosz Łyżwa i Dawid Szulik w Juniorach Młodszych.
Kolarze wezmą udział w procesie szkolenia na poziomie centralnym, z możliwością startu w najważniejszych światowych imprezach z Mistrzostwami Świata i Europejskimi Igrzyskami włącznie. To piękne uwieńczenie czteroletniej działalności stowarzyszenia z Kobielic. Taki sukces kosztuje zawodnika wiele wyrzeczeń oraz spalonych kalorii, trenera sporo naderwanych nerwów ale warto dla takich chwil.
Dziękujemy samorządom, partnerom, sponsorom, radnym za wsparcie zdolnych dzieci i młodzieży.

Gratulujemy chłopakom!

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Pozostałe aktualności