Puchar Polski w COS Cetniewo

11-12.12.2021

Bardzo trudne zimowe warunkami panowały podczas weekendowych zawodów Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym, które odbyły się w dniach 11-12 grudnia w COS Cetniewo-Władysławowo. Nasi kolarze mimo mroźnej aury zanotowali bardzo dobre wyniki, podejmując walkę o czołowe pozycje.

Sobota

Agata Sekta – 2 miejsce.
Łucja Szramowska – 3 miejsce.
Bartek Łyżwa – 5 miejsce.
Franek Kocur – 7 miejsce.
Igor Górka – 7 miejsce.

Niedziela

Agata Sekta po raz kolejny zajęła 2 lokatę.
Franciszek Kocur melduje się na 4 miejscu.
Łucja Szramowska zajęła 4 miejsce.
Igor Górka zajął 8 lokatę.
Bartek Łyżwa dzisiaj trochę pechowo z 9 lokatą.

Teraz na chwilę oddamy się magii Świąt Bożego Narodzenia ,aby przeżyć je w rodzinnym gronie, a chwilę po nowym roku czeka nas impreza docelowa w sezonie zimowym czyli Mistrzostwa Polski w Kolarstwie przełajowym Gościęcin 2022.


Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Pozostałe aktualności