Mistrzostwa Śląska Żaków w jeździe indywidualnej na czas

W Przewodziszowicach rozegrano Mistrzostwa Polski Żaków w jeździe indywidualnej na czas. Nasi zawodnicy osiągnęli następujące wyniki: 

Oliwia Łyżwa 1 miejsceMarta Sekta i Kamil Durok 2 miejsce,  Bartek Blokesz 3 miejsce. Maja Rapior zajęła 5 miejsce a Julia Głąb 9 miejsce.
 
Brawo!
 
Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab
Pozostałe aktualności