Mistrzostwa Śląska w kolarstwie przełajowym w Tychach

W niedzielę 7 stycznia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach odbyły się zawody w kolarstwie przełajowym pn. II Tyski Przełaj które były jednocześnie Mistrzostwami Ślaska. Warunki do ścigania były iście zimowe, świeży opad śniegu i lekki mróz utradniały znacznie pokonanie trasy ale nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania zajmując wysokie miejsca na podium.

Żakini (1 okr./2.8km) – Marta Sekta 1m, Helena Wyrobek 4m, Judyta Pastuszka 5m, Julia Cimała 6m, Julia Głąb 7m, Olivia Godula 8m,
Młodzik (2 okr./ 5.6km) – Mateusz Myszor 5 m, Jakub Osiński 10m, Bartosz Blokesz 13m, Kamil Durok 14m.
Młodziczka (2 okr. / 5.6km) – Lena Ruszkiewicz 1m, Oliwia Łyżwa 4m, Maja Rapior 6m.
Junior Młodszy (3 okr. / 8.4km) – Hubert Blokesz 1m, Igor Górka 3m, Łukasz Rutkowski 4m, Bartosz Pajchrowski 10m,
Juniorka Młodsza (3 okr./8.4km) – Agata Sekta 4m, Emilia Głąb 6m.
Junior ( 4okr./11.2km) – Bartosz Łyżwa 3m, Stanisław Kocur 6m.
Amator 40+ (3 okr. / 8.4km) – Jacek Kocur 1m, Krystian Blokesz 7m.

Fot. własne. Więcej zdjęć na naszym facebooku – kliknij

Wyjazdy współfinansowane ze środków Gminy Suszec, Powiatu Pszczyńskiego i Gminy Pszczyna.

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Radvik / Piekarnia-Cukiernia „u Brzęczka” / #KSMZeman / #BefaredSA / Vertex S.A. / Optyk Karolina / Anrex SC Anderko Karol Tomasz / Sklep Rowerowy Super Koło / P.W. „EKa” sp z o.o. / Bike Atelier – Pszczyna / Biorsel / Merida Polska / Bike Atelier Team / RS Serwis Sport / Trans-Krusz / Delikatesy Centrum Radostowice / POPP Pszczyna / Powiat Pszczyński / Moja Pszczyna / Gmina Suszec / @obserwujący

Fot. własne.

Pozostałe aktualności