Przełajowe Mistrzostwa Polski - Gościęcina 2022

8-9.01.2022

Jak obiecaliśmy nasi zawodnicy dali z siebie wszystko podczas weekendowego ścigania w ramach Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym w Gościęcinie w dniach 8-9 stycznia 2022 r. Warunki do jazdy trudne, zmarznięta śliska a na zakrętach glina ale nasi zawodnicy poradziali sobie z tymi niedogodnościami osiągając następujące wyniki:

Dzień I.

Żakinia Lena Ruszkiewicz zdobyła Vice Mistrzostwo Polski!
Młodziczka Agata Sekta zajęła 6 miejsce.
Młodzik Łukasz Rutkowski zajął 5 miejsce, Igor Górka po problemach technicznych 20 miejsce a Hubert Blokesz po wywrotce niestety musiał wycofać się z zawodów.

Dzień II.

Bartek Łyżwa zdobywa 3 miejsce w Juniorach Młodszych!
Łucja Szramowska 8 miejsce w Juniorkach.
Franek Kocur 9 miejsce w Juniorach.
Staś Kocur 48 w Juniorach Młodszych.

Powyższe wyniki i forma jaką prezentują poszczególni zawodnicy to dobry grunt w ciągu przygotowań do sezonu szosowego.

Gratulujemy wszystkim medalistom oraz uczestnikom Mistrzostw.

Fot. DkpCycling&Life

Relacja live z Mistrzostw TUTAJ

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Pozostałe aktualności