Kolarski weekend w Częstochowie i Prudniku

18.09.2022

Mistrzowska sobota!

Z Częstochowy wracamy bogatsi o nowe doświadczenia, tytuły i medale! Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Mistrzostw Śląska w Jeździe Dwójkami na Czas, nasza młodzież w pięknym stylu udowodniła, że nie ma sobie równych. Siła, zaangażowanie, współpraca – to podstawa naszego sukcesu. Gratulujemy naszym zawodnikom!
Kategoria Młodzik: Łukasz Rutkowski – Igor Górka – 1 miejsce.
Kategoria Młodziczka: Agata Sekta – Judyta Wloka – 🥇 miejsce.
Kategoria Żak: Kamil Durok – Bartosz Blokesz – 2 miejsce.
Kategoria Żakini: Lena Ruszkiewicz – Maja Rapior – 2 miejsce.
Kategoria Junior Młodszy: Bartosz Łyżwa – Dawid Szulik – 1 miejsce.
Kategoria Junior: Marek Filapek – Jakub Jankowski – 2 miejsce.

Mistrzowska niedziela!

Prudnik przywitał nas chłodną pogodą i gorącą atmosferą. W niedzielę 18 września już po raz 9 odbywało się tam kryterium uliczne – Memoriał im. Stanisława Szozdy. Impreza, jak co roku, zgromadziła świetnych zawodników, więc poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko. Nasza młodzież po raz kolejny udowodniła, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych – i to po wyjątkowo trudnym finiszu na kostce brukowej, którą jest wyłożony prudnicki rynek! Do domu wracamy z kolejnymi medalami – 3x złoto, 1x srebro i 2x brąz‼️ Jest co świętować. 
Mikołaj Szulik 🥇 miejsce w kategorii Junior
Dawid Szulik 🥇 miejsce w kategorii Junior Młodszy
Agata Sekta 🥈 miejsce w kategorii Młodziczka
Lena Ruszkiewicz 🥇miejsce w kategorii Żakini
Bartosz Łyżwa 🥉 miejsce w kategorii Junior Młodszy
Pozostałe wyniki
Młodziczka: Judyta Wloka – 6 miejsce
Młodzik: Łukasz Rutkowski – 5 miejsce.
Igor Górka – 17 miejsce.
Junior: Franciszek Kocur – 5 miejsce / Jakub Jankowski – 11 miejsce / Marek Filapek – 13 miejsce .
Szkółki kolarskie: Maja Rapior 🥉miejsce / Oliwia Łyżwa 4 miejsce.

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab / TransKrusz / Sklep Rowerowy Super Koło / Hala Sportowa Suszec

Pozostałe aktualności