IX Kryterium Tribike im. Wernera Lepicha – relacja

W miniony weekend Żacy i amatorzy udali się do Kędzierzyna-Koźle na IX KRYTERIUM TRIBIKE im. Wernera Lepicha. Na podium stanęli:
– w Żakach: 1m – Bruno Kracoń, 2m – Stanisław Hutniczak, 7m – Tomasz Błotko i 10m – Maksymilian Zmarzły,
– w Żakiniach 1m – Marlena Tomala, 2m – Hanna Hutniczak,
– w Młodzikach Bartosz Pajchrowski był na 5m a Franciszek Sobik na 11m.
– Juniorów młodszych reprezentował Kamil Durok zajmując 2m.
 
Grupę Wentylków reprezentowała Lilianna Witkowski.
 
Dziękujemy za liczny udział i gratulujemy sukcesów.
 
Fot. własne + organizator.
Pozostałe aktualności