Franciszek Kocur na ME juniorów!

7.11.2021

Franciszek Kocur z Pszczyny zajął 60 miejsce na Mistrzostwa Europy Juniorów w zawodach przełajowych, które odbyły się w dniach 6-7 listopada w Holandii (Col du Vam – Drenthe). Franek, zeszłoroczny Mistrz Polski w kategorii Junior Młodszy, w tym roku już w Juniorach został powołany do kadry polski, walczył wśród najlepszych zawodników w Europie. Na co dzień Franek szykuje technikę w okolicy zameczku na Bażantarni, tam głównie jego tato chałupniczo przygotował trasę do przełaju.
 

Grupę kolarską UKS Avatar wspierają:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny / Merida Polska / Force Bike Polska / Pałac Bażantarnia / Activlab

Fot. Dariusz Krzywański / UKS Avatar

Pozostałe aktualności