VIII Kryterium Kolarskie Memoriał Stanisława Szozdy – Finał Mistrzostw Polski w Kryterium ulicznym w Prudniku. Jeden z najcięższych kryteriów w Polsce z finiszem po nawierzchni z kostki…

Może to już nudne, ale nie napiszemy, że Avatar nie dał rady…
Znakomicie spisała się Agata Sekta, która po trzeciej rundzie zaryzykowała solowego odjazdu od peletonu wygrywając wyścig w swojej kategorii. Dawid Szulik i Bartek Łyżwa po raz kolejny pokazali swoją moc zajmując kolejno pierwszą i drugą lokatę. W juniorach Mikołaj Szulik zdeklasował przeciwników zdobywając koszulkę Mistrza Polski, a juniorka Julia Dąbrowska zdobyła tytuł V-ce Mistrzyni Polski w kryterium ulicznym. Gratulujemy!

Młodziczka: Agata Sekta – 1 miejsce / Judyta Wloka – 5 miejsce.
Młodzik: Dawid Szulik – 1 miejsce / Bartek Łyżwa – 2 miejsce.
Junior Młodszy: Franek Kocur – 6 miejsce / Kuba Jankowski – 10 miejsce / Franek Koczar.
Junior: Mikołaj Szulik – 1 miejsce / Marek Filapek – 18 miejsce.
Juniorka: Julia Dąbrowska – 2 miejsce.

Wsparcie grupy kolarskiej UKS Avatar:
Martes Sport / Befared S.A. / Vertex S.A. / Bike Atelier Pszczyna / Anrex / Optyk Karolina / Auto Komis Foks / Marmur – Dulemba / KROSS / Activlab / Powiat Pszczyński / Suszec / No Limited / Jafi Sport / BudMur / MisBud / RS Serwis Sport / Befared Sa. / Optyk Karolina / No Limited / Powiat Pszczyński / Gmina Suszec / Moja Pszczyna / Kross / Dźwigiczorny

Pozostałe aktualności