Bartosz Łyżwa w nowym klubie. Dziękujemy i powodzenia!

Jesienią 2024 roku szeregi naszego klubu opuszczała Agata Sekta reprezentująca aktualnie MAT ATOM Deweloper Wrocław. Rok później przyszedł czas by podziękować Bartosz Łyżwa za piękną kolarską przygodę w barwach naszego klubu i życzyć mu powodzenia oraz sukcesów w nowym klubie Cycling Team Mostostal Puławy. Oboje na zawsze w naszych ❤️❤️❤️

Jesienią 2023 roku Avataroskie barwy zmienił Franciszek Kocur dołączając do teamu TUFO Pardus Prostějov z którym nadal kontynuuje kolarską karierę


Bartosz Łyżwa:

Na zakończenie sezonu chciałbym serdecznie podziękować całemu klubowi za wspólne lata. Dziękuję trenerom w szczególności Rafałowi Sekta za zaufanie, wskazówki i możliwość rozwoju, drużynie za wsparcie, rywalizację i atmosferę, a wszystkim osobom zaangażowanym w funkcjonowanie klubu za codzienną pracę. Również podziękowania dla kolegów z drużyny za wspólną walkę, atmosferę i chwile, które na zawsze zostaną w pamięci.
Ten etap był dla mnie bardzo ważny i wiele mnie nauczył. Życzę klubowi UKS Avatar Silesia Team Kobielice powodzenia w kolejnych sezonach i samych sukcesów w przyszłości.

Pozostałe aktualności