Avatarki z medalami Mistrzostw Śląska w jeździe parami na czas!
Cztery złote, trzy srebrne i dwa brązowe wywalczyli w Kuźni Raciborskiej nasi kolarze.
Cztery złote, trzy srebrne i dwa brązowe wywalczyli w Kuźni Raciborskiej nasi kolarze.
Nasze Avatarki rywalizowały w sobotę 13 września w Mistrzostwach Śląska MTB w Gliwicach.
Tradycyjnie przy okazji kolarskiego kryterium w Kobielicach odbyła się zabawa rowerowa dla dzieci.
W niedzielę 7 września kolarze opanowali ulice Kobielic.
Kolejny medal w kolekcji naszego klubu.
W dniu 7 września w Kobielicach odbędzie się kolejna 8
W dniach 15-17 sierpnia nasi kolarze rywalizowali na wymagających trasach pełnych podjazdów i szybkich zjazdów.
Judyta Pastuszka i Marta Sekta na podium Tour de Pologne Junior w Karpaczu i Cieszynie
W dniach 1-3 sierpnia nasi kolarze rywalizowali w międzynarodowym wyścigu w Czechach.
Hubert w Macedonii a Bartosz na Słowacji reprezentowali Polskę podczas kolarskich imprez.